Prispôsobená monobloková malá fľaša E na plnenie kvapalín na uzatváraciu linku
  • Model: VK-MFC
  • Objem náplne: 1-150ml
  • Výkon: 30-50 fliaš/min
  • Presnosť plnenia: menej ako ± 1%
  • Napájanie: 220V/50Hz (prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka)
  • Miera obmedzenia: viac ako 99 %
  • Rýchlosť zastavenia: viac ako 99%
  • Miera označovania: viac ako 99 %
  • Prívod vzduchu: 1,3 m3/h 0,4-0,8Mpa
  • Výkon: 2,0 kW
  • Hmotnosť: 650 kg
  • Rozmer: 6000*3200*1750mm

Prehľad produktov pre uzatváraciu linku na plnenie malých fliaš

Stroj na plnenie malých dávok tekutín VK-MFC, vhodný na aplikácie 5-100 ml tekutého plnenia a tesnenia vo farmaceutickom priemysle, má primeranú štruktúru, vysoko presný indexovací stôl na plnenie, uzatváranie, lisovanie uzáverov, presné plnenie peristaltického čerpadla; Stroj je riadený PLC s výhodou jednoduchej obsluhy a údržby. Existuje systém, ktorý funguje ako žiadne plnenie bez podávania fliaš, žiadne upchávanie bez snímania fliaš, žiadne uzatváranie bez uzáverov. Plniaca linka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele ako pracovná platforma je v súlade s normou GMP. Stroj ovládaný pneumatickým a elektrickým duálnym systémom v stroji využíva mechanickú prevodovku, ktorá dokáže prenášať výkon pri stabilnej a nižšej spotrebe energie plus presné polohovacie funkcie. Plniaca linka sa používa najmä v sériovej výrobe.

Aplikácia plniacej linky:

VZORKY FĽAŠÍ OD CUSTOMER.jpg

Hlavný technický parameter linky na označovanie uzáverov náplní:

vybavenie 3D kreslenie.jpg

Veľkosti plniaceho uzáveru labeling.jpg

plniace stroje capping part.jpg

Model: VK-MFC

Objem náplne: 1-150ml

Výkon: 30-50 fliaš/min

Presnosť plnenia: menej ako ± 1%

Napájanie: 220V/50Hz (prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka)

Miera obmedzenia: viac ako 99 %

Rýchlosť zastavenia: viac ako 99%

Miera označovania: viac ako 99 %

Prívod vzduchu: 1,3 m3/h 0,4-0,8Mpa

Výkon: 2,0 kW

Hmotnosť: 650 kg

Rozmer: 6000*3200*1750mm

Základná konfigurácia plniacej linky

čísloPoložkaZnačka
1PLCMITSUBISHI (Japonsko)
2ValecAirTAC (Taiwan)
3Peristaltické čerpadloČína
4Lišta dopravného pásuČína
5Puzdro na redukciuZhongda (Taiwan)
6Dotykový displejWEINVIEW (Taiwan)
7ElektromagnetickéSHAKO (Taiwan)
8fotoelektrickýAutonika (Kórea)
9Náhle zastavenieSchneider (francúzsky)
10Kontaktné materiály316LS nerez
11ReléOMRON (Japonsko)
12AC stykačSchneider (francúzsky)
13PrepínačSchneider (francúzsky)
14InvertorDELTA (Taiwan)
15MotorShanghai Maily

Náhradné diely na plnenie monobloku

čísloPoložkaMnožstvo
1Štetec1ks
2Silastická tyč na kŕmenie2ks
3Silastická lišta pre výstup2 sady
4Solenoidový ventil1ks
5Plyn2ks
6Sklenený ventil2ks
7Motorový pás1ks
8Synchronizačný pás1ks
9Lamela pásu 82,6 mm5 sád
10Otvorený kľúč1 sada
11Šesťhranný kľúč1 sada
12Drážkovaný skrutkovač1 sada
13Plus skrutkovač1 sada
14Kľúč1 sada

Hlavné časti a princíp fungovania

fľaše unscrambler.jpg

systém zdvíhania fliaš unscrambler.jpg

Systém dekódovania fliaš

vibrátor pre e liquid fill.jpg

plniaca linka E kvapalina.jpg

Uzávery fliaš a vnútorný vibrátor

1. Stroj sa skladá z takých častí, ako je dopravný pás, náčrt stroja, vibrátor na fľaše a uzávery, peristaltické čerpadlo atď.

2. Pripravte si dostatok fliaš, zátok, uzáverov a tekutiny. Zátky a uzávery musia úplne vyplniť vibračné dráhy a na pracovných staniciach uzatvárania a uzatvárania uzáverov. Fľaše sa majú dopravovať dopravníkovým pásom na indexovacie hviezdicové koleso, potom budú fľaše doručované prerušovane indexovacím hviezdicovým kolesom do polohy plnenia, uzáveru a uzáveru.

3. Kvapalina má byť nasávaná peristaltickým čerpadlom a následne dodávaná silikónovými hadičkami. Nakoniec sa kvapalina naplní do fliaš pomocou ihlových hadičiek, ktoré sa automaticky pohybujú hore a dole. Pri každom pohybe ihlových rúrok nahor a nadol sa vykonajú dva cykly plnenia. Plnenie je ukončené cyklickým zasúvaním plniacich trysiek do fliaš. S fotoelektrickým okom bez detekcie fliaš, ak na pracovnej stanici nie sú žiadne fľaše, peristaltické čerpadlo zastaví prácu, pretože nie je možné zistiť žiadne fľaše.

4. Vibračná miska zátky dodáva zátky do stanice na vkladanie zátky, zatiaľ čo naplnené fľaše sa prerušovane presúvajú pomocou indexovacieho hviezdicového kolesa do polohy pod stanicou uzatvárania.

plniace trysky.jpg
5. Potom valec poháňa zakladač zátky, aby sa ponoril nadol a zatlačil zátky do fliaš. Fľaše vložené zátkou sa pomocou indexovacieho hviezdicového kolesa prenesú do staníc na padanie a uzatváranie uzáverov

6. Krycia hlava sa otáča a pohybuje hore a dole ako celok. Keď sa fľaše pod ním zastavia, nadol smerujúca uzatváracia hlava zachytí uzávery a dokončí uzáver. S fotoelektrickým okom detegujúcim zástrčku, akonáhle na stanici nie sú žiadne fľaše alebo je tam fľaša, ale nie uzáver, potom sa mechanizmus pritláčania uzáveru prestane pohybovať, pretože nie je možné zistiť žiadne vnútorné zátky. Týmto spôsobom sa možno vyhnúť tomu, aby bol hotový výrobok bez vnútorných zátok. Zakrytie sa dosahuje hlavne otáčavými pohybmi nahor a nadol. Uzavreté fľaše sa doručia na koniec stroja a ďalší cyklus je pripravený.

7. Pracovný proces stroja

pracovný postup pre plniaci stroj.jpg

Údržba

1. Je potrebné kontrolovať a udržiavať stroj, aby sa stroj predĺžil a optimalizovala funkcia stroja; Pracovný stroj by sa mal udržiavať každé tri mesiace; Ložiská a časť prevodovky musia byť namazané mazivom; Mazanie sa musí vykonávať pravidelne; Olej na posuvnú dráhu (N68) by sa mal pridávať do dielu, ako je pohyb vratného mechanizmu alebo zdvíhanie dvakrát denne; Automobilový olej (N68) by sa mal pridať do rotačných alebo výkyvných častí; Každých pol mesiaca pridajte mazivo do drážky vačky; Každý mesiac raz pre olejovú trysku pridaním maziva;

2. Nikdy nepoužívajte kovové nástroje na udieranie alebo škrabanie povrchu, kde je lepenie zlepené na častiach, ako sú komponenty alebo plesne.

3. Ak stroj prestane bežať na dlhší čas, pridajte mazivo na mazanie častí, ako je prevodovka alebo ložisková časť; Stroj tiež ošetrujte vodotesnou ochranou.

4. Na stroj nikdy neklaďte žiadne predmety, aby nedošlo k poškodeniu stroja.

5. Pravidelne čistite prach vo vnútri komponentov a tiež kontrolujte všetky skrutky a opravte všetky uvoľnené skrutky.

6. V určitom čase skontrolujte skrutky na svorkách pre zapojenie a uistite sa, že je skrutka upevnená;

7. Skontrolujte, či v natiahnutej kabeláži od elektrických skríň nie je uvoľnená stanica; Ak je diel príliš voľný, skrutku znova upevnite, aby ste predišli oderu alebo poškodeniu izolačnej vrstvy, čo môže spôsobiť elektrický únik;

8. Skontrolujte ľahko opotrebované náplasti a poškodené včas vymeňte;

Balenie a doprava

Nikdy nepokladajte stroj vodorovne alebo zvisle nadol; Demontujte nohu stroja a pripevnite celý stroj k spodnej časti prepravky. Stroj by mal zostať v prepravke bez akéhokoľvek uvoľnenia z prepravky alebo trepacej stanice počas prepravy;

Balenie stroja by malo byť neutrálne; Pri premiestňovaní stroja použite vysokozdvižný vozík alebo žeriav a pohybujte strojom zospodu stabilným pohybom; Všimnite si ilustráciu na obrázku, ako je uvedené nižšie; pri zdvíhaní a kývaní stroja by sa žeriav nemal dostať do kontaktu so strojom. Pripevnite stroj 4 ks skrutiek M16X200 a potom spojte žeriavy a skrutky na zdvíhanie a otáčanie strojov. Medzitým odpruženie ochranných predmetov pod strojom. V prípade potreby použite vzperu na stabilné zdvíhanie (zobrazené ako na obrázku nižšie)

ako naložiť stroj do nákladného auta.jpg

Pred rozbalením prepravky skontrolujte, či na prepravke nie je nejaké poškodenie; Ak dôjde na prepravke k akémukoľvek poškodeniu, prepravku neotvárajte a ihneď kontaktujte prepravnú spoločnosť; Otvorte prepravku pod dohľadom pracovníkov prepravy a zaznamenajte proces;

Čo sa týka bezpečnosti, vzdialenosť vysokozdvižného vozíka od zeme by mala byť menšia ako 1 m; Ak stroj presúvate pomocou žeriavu, vzdialenosť by sa mala udržiavať od 2 metrov do 2,5 metra.